Domů USA Florida profile Miami profile

Miami

Půjčovna aut v Miami

V jižní části Floridy, téměř na samotném nejjižnějším cípu USA, leží Miami - jedno z nejpohodovějších měst Ameriky. Miami je známo svými písčitými plážemi lemovanými palmami.

Na každém kroku potkáte bikini a sportovní auta. Miami je ráj pro ty, kdo milují slunění, vodní lyžování, nebo prostě jen relaxaci a tropické nápoje pod palmami.

Miami přímo vybízí k obléknutí havajské košile a nazutí sandálů - a dovolená může začít. Nejpohodlnější způsob, jak si vychutnant co nejvíc z tohoto karibského snu je pronajmout si zde auto. Poznávejte okouzlující městské hotely, nekonečné třídy plné restaurací a pokračujte projížďkou třeba až na Little Havana či Key Biscayne. Miami nikdy nespí - důkazem toho jsou stálé večírky na plážích.

Pro cenovou nabídku pronájmu auta v Miami prosím vyplňte formulář níže.

Půjčení vozu v Miami

Řízení půjčeného auta v Miami

Navzdory skutečnosti, že je Miami metropole o 2,5 milionech obyvatel, řízení auta není vůbec komplikované ani pro ty, kdo Miami neznají. Miami rozdělují dvě hlavní ulice. Miami Avenue od severu k jihu a Flagler Street od východu k západu. Ostatní ulice jsou očíslovány podle polohy k těmto dvěma hlavním. Je to velmi jednoduchý trik, kterému když přijdete na kloub, velmi Vám usnadní orientaci. Ale pozor na skutečnost, že v oblastech mimo město - jako např. Miami Beach nebo Haaleah - je číslování ulic zcela odlišné.

Mezinárodní letiště v Miami leží 13 km severozápadně od centra města. Nicméně, pokud se chystáte do Miami dostat z jiného místa v Americe, možná pro Vás bude pohodlnější letiště Fort Lauderdale (i když je od centra vzdáleno 30 km). Ofran funguje na obou těchto letištích, stejně jako v Miami Beach a dalších hlavních oblastech skrze hlavní partnery - autopůjčovny jako Alamo. Výhodné a prozákaznické rozmístění našich poboček Vám umožní optimálně si naplánovat pobyt v Miami.

Alamo rok co rok získává první umístění v zákaznických průzkumech. Garantuje flotilu nejnovějších vozů v Severní Americe. Většina těchto vozů je mladší 6-ti měsíců. Všechny vozy mají automatické řazení a na výběr je z řad malých, kompaktních, středních, luxusních i větších vozů - minibusů, včetně největšího výběru vozů kategorie 4x4. Umožňuje i výhodné jednosměrné pronájmy vozů. Alamo operuje na letištích v Miami a Fort Lauderdale. Nabízí "choice program", který umožňuje zvolit si vůz z žádané kategorie. Ať už jste ve městě nebo na venkově, silniční asistenční služby jsou k dispozici 24 hodin denně.

Miami vedou čtyři významné dálnice: I-95 na severu podél východního pobřeží k Orlandu. Třemi dalšími jsou floridská Turnpike, Dolphin Expressway (route 836) a Palmetto Expressway, které mj. spojují pevninu s přilehlými ostrovy, vzdálenými od poloostrova několik kilometrů. Most Rickenbacker je jižní trasa do Virginia Key a Key Biscayne, most Venetian spojuje město Miami s Miami Beach. Most Macarthur vede na jižní pláž - South Beach. Jízda dále na jih do Key West po 826 a 874 je otázkou tří hodin. Pro opačný směr se doporučuje jet po I-95 do West Palm Beach a horní Floridy.

Přejeme Vám bezpečnou a šťastou cestu.

Jen pár kliků a je hotovo.

Jsme Vám k dispozici před i po pronájmu.

S námi již předem víte, co kolik stojí.

Pouze od renomovaných půjčoven.