Orlandu

Půjčení auta v Orlandu

Orlando je považováno za mezinárodní zábavní centrum pro děti i dospělé. Právě zde sídlí Magic Kingdom, Epcot, Sea World, Gatorland, Hollywoodská studia a mnohé další atrakce, které se soustřeďují na dobrou zábavu pro děti, ale i pro ty, co jsou už jen srdcem stále děti.

Disneyworld je pouhých 17 mil jihozápadně od Orlanda poblíž jezera Buena Vista. Takovéto atrakce a moderní dopravní infrastruktura dělá z Orlanda vhodnou destinaci na využití nabídek autopůjčoven. Roční návštěvnost 50 miliónů turistů změnila Orlando ve velmi zábavné a inspirativní místo, které je mimochodem největším konferenčním centrem v USA.

Hledáte zajímavou nabídku na půjčení vozu v Orlandu? Použijte náš vyhledávač (níže)

Půjčovny aut v Orlandu

Projížďky pronajatým voze v Orlandu

Jednoznačně nejvýhodnější a nejsnažší způsob, jak si užít všechny možnosti zábavy v Orlandu, je půjčení vozu v půjčovně. Dálnice pojmenovaná „International Drive" Vám umožní rychle a jednoduše spojit cestu z letiště do zábavních resortů a obchodních center.

Mezinárodní letiště v Orlandu (MCO) se nachází 7 mil jihovýchodně od centra města. Ofran spolupracuje s několika společnostmi, které pronajímají vozy v této oblasti a také mají pobočky v centru a v okolí jezer Buena Vista a Kissimmee (např. půjčovny: „National", a „Alamo"). S Ofranem si můžete vypůjčit velkou škálu typů vozů, mini-dodávek k uspokojení Vašich potřeb. Zákaznická linka je k dispozici 24 hodin denně a ochotně Vám bude asistovat na cestách nejenom v Orlandu, po Floridě ale i v celých Spojených státech.

Silnice „Interstate 4" (I-4) vede od jihu města do Disneyworldu a ostatních zábavních parků. Alternativní cesta vede podél dálnice „International Drive", kde můžete využít služeb mnoha restaurací, hotelů, golfových hřišť a nákupních center. Pokud se zajímáte o Kennedyho vesmírné centrum na „Cape Canaveral", tak se vydejte po silnici „Route 408" a pak na východ po „Route 528" (s poplatkem).

Plánujete cestovat autem do větších vzdáleností? Orlando je uprostřed státu Florida a to z něj dělá ideální startovací a zároveň finální destinaci pro Vaši cestu. Miami je jen čtyři hodiny cesty jižně po dálnici „Interstate 95" (I-95) a Tampa či St. Petersburg jsou 90 minut západně podél silnice „Route 4". Pokud plánujete cestu i mimo Floridu (například do Georgie) a do dalších jižanských států, tak spojnice I-95 je nejlepší volbou.

Přejeme Vám šťastnou cestu.

Jen pár kliků a je hotovo.

Jsme Vám k dispozici před i po pronájmu.

S námi již předem víte, co kolik stojí.

Pouze od renomovaných půjčoven.